چگونه می توانیم در میهمانی ها پذیرایی سالم تری داشته باشیم ؟ (قسمت اول)

در این مطلب قصد داریم با رعایت نکاتی ساده برگزار کننده یک پذیرایی سالم را به شما آموزش دهیم. مهمترین نکته در برگزاری میهمانی سالم تغذیه مناسب است تغذیه مناسب باید در عین حال ک مورد پسند مهمانان واقع می شود کم کالری بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار باشد.

 همه ما در هنگام برگزاری مهمانی فقط به متنوع بودن شام و سفره غذا و خوش مزه گی شیرینی ها و دیگر پذیرایی توجه می کنیم.

 بسیاری از ما هنگامی که در حال طبخ غذای مهمانی هستیم از چربی ها و روغن و سرخ کردنی ها بیشتر استفاده می کنیم و پر خامه ترین شیرینی ها را برای پذیرایی در کنار نسکافه های پرکالری در نظر می گیریم. به این شکل تنها به فکر مهمانان خود نیستیم بلکه سلامتی خودمان هم به خطر می اندازیم.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب غذای عروسی و هزینه های آن- قسمت دوم

 اگر بتوانیم مهمانی های سالمی برگزار کنیم هم هزینه هایمان کاهش پیدا می کند و هم می توانیم مهمانی های متعدد تری را برگزار نماییم.  همچنین افرادی که منع غذایی دارند به راحتی می توانند از مهمانی ما لذت ببرند.

جایی که در نظر می‌گیریم تا مهمانی در آن برگزار شود باید محیط سالمی باشد محیطی که افراد در آن احساس آرامش کنند برگزاری یک مهمانی اصلا ساده نیست ما باید نسبت به سلامتی مهمانان خود احساس مسئولیت داشته باشیم و در نظر داشته باشیم که علاوه بر لذت بردن و خوشگذرانی به سلامتی آنها نیز لطمه ای وارد نشود.

 اگر مهمانان شما ببینند که شما نکات سلامتی را در پذیرایی آن ها در نظر گرفته اید متوجه میشوند که به آنها بیشتر اهمیت داده  شده و این خود نشان‌دهنده لطف بی شمار شما است.

نکاتی برای پذیرایی سالم تر و بهتر در میهمانی ها 

شما می توانید با کمی سلیقه شربت های بهارنارنج شربت نعنا لیموناد حتی آب طالبی آب هندوانه و دیگر آب میوه ها را به جای این نوشابه ها به کار ببرید.

 نوشیدنی های گرم مانند چای داغ یا نسکافه های حاضری پرکالری برای مهمانان شما مناسب نیستند

 چای آلبالو چای سبز دمنوش ها و نوشیدنی های معطر می تواند خوش سلیقه گی و سلامت دوستی شما را تضمین کنند.

ادامه دارد...

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید