درباره ما


سالن گردی سامانه ی آنلاین جستجوی سالن کنفرانس و همایش

سالن کنفرانس و همایش یکی از اصلی ترین بخش های برگزاری یک رویداد محسوب می شود. انتخاب سالن کنفرانس باید به گونه ای صورت گیرد تا در هنگام همایش هیچ گونه کمبودی از این نظر احساس نشود.

جست و جوی سالن کنفرانس

 سالن گردی سامانه ی آنلاین جستجوی سالن در تهران و سراسر ایران است. در این سامانه ی آنلاین جستجوی سالن کنفرانس تمامی افرادی  که قصد دارند مراسم های گوناگونی برگزار نمایند، مانند همایش، کنفرانس، سخنرانی، کمپین تبلیغاتی، جلسات سازمانی و ... می توانند به راحتی در سالن گردی سالن همایش ، کنفرانس و ... مناسب با نیازهای خود پیدا کنند.

بنابراین در صورتی که قصد برگزاری همایش و رویدادی را دارید و به دنبال انتخاب سالن همایش و کنفرانس مناسب هستید می توانید با خیال اسوده در سالن گردی به بازدید و گشت و گزار در میان بهترین سالن های سراسر کشور بپردازید.

در این سامانه ی جستجوی سالن آنلاین به صورت شبانه روزی اطلاعات مربوط به سالن های مد نظر خود را مطالعه و بررسی نمایید. برای مثال اطلاعات مربوط به تجهیزات صوتی سالن کنفرانس، نوع مبلمان، سیستم تصویری ، هزینه ی اجاره سالن، تشریفات سالن همایش، تعداد سالن اجتماعات مجموعه، دیگر امکانات سالن ، تخفیف و ... می توانند مطالعه داشته باشید.

اجاره سالن کنفرانس

از طرفی سالن دارانی که به دنبال تبلیغات برای مجموعه ی خود هستند می توانند خیلی راحت شرایط، پتانسیل ها و امکانات رفاهی سالن اجتماعات و کنفرانس خود را در سالن گردی به نمایش درآورند.

در سامانه ی سالن گردی صاحبان سالن همایش و دیگر مجموعه ها به راحتی می توانند عضو شده و برای سالن خود صفحه ی اختصاصی داشته باشند. در این صفحه ی اختصاصی تمامی اطلاعات مربوط به سالن اجتماعات آن ها، امکانات مجموعه، خدمات ارائه شده و ... با جزئیات نشان داده می شود.

بنابراین با پیوستن به خانواده ی بزرگ سالن گردی از امکاناتی که این سامانه در اختیار شما قرار می دهد استفاده کرده و به راحتی به اهداف خود پیرامون برگزاری جلسان، کنفرانس ، همایش و ... دست پیدا کنید و اجاره سالن خود را به ما بسپارید.

همچنین در بخش مجله سالن گردی مقاله های به روز و عالی در ارتباط با ویژگی های سالن کنفرانس خوب، دکوراسیون سالن همایش، تکنیک های مربوط به سخنرانی و اجرا، فن بیان، برنامه ریزی های مربوط به برگزاری رویداد، تبلیغات رویداد و همایش، تجهیزات و امکانات سالن ها، مقالات مشاوره ای و تقویت اعتماد به نفس، معرفی برترین سالن های همایش ایران و جهان و ... مطالب بروز و عالی همه روزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تیم سالن گردی ;)

بهاره نوروزی
گرافیست
فاطمه سلیمیان
کارشناس تولید محتوا