اجاره سالن هتل شهریار تبریز

هتل شهریار تبریز یکی از بهترین هتل های شهر بوده که دارای سالن های متنوع و متعددی است. در این مقاله قصد داریم به بررسی اطلاعات مربوط به این سالن ها بپردازیم.

هتل بین المللی شهریار تبریز, مکانی بی نظیر در نوع خویش است که با مجموعه های تفریحی و پذیرائی فرح بخش، فضاهای اقامتی دلخواه ومجلل ومحیطی آرام و در موقعیت ممتاز وزیبای شهر، بسان پناهگاهی خاص ودلربا برای مسافران و میهمانان است که انتظارات آنان را به خوبی تامین می کند. هتل بین المللی شهریارتبریز که در قلب شهر تبریز جای دارد، علاوه بر مکان های اقامتی، مجهز به دو رستوران بزرگ کاکتوس وچشم انداز، تالارهای پذیرائی، اتاق های کنفرانس، بوتیک ها ومغازه هایی با اجناس شیک و مدرن و مجموعه های ورزشی جداگانه برای بانوان و آقایان با تایم های آزاد و اختصاصی می باشد.

 هتل بین المللی شهریارتبریز با 200 اتاق و سوئیت زیبا وعالی و همچنین دارای 6 اتاق کنفرانس و سالن های همایش می باشد که برای نشست های اجتماعی واختصاصی بکار می روند. کافی شاپ شهریار برای مراسم و نشست های دوستانه یکی از پرطرفدارترین اماکن در شهر تبریز می باشد. یکی دیگر از مکان های موجود در مجموعه هتل شهریار، سالن آمفی تئاتراست که با گنجایش 580 نفر کاربرد های گوناگون دارد. به هر حال چه برای امور کاری واجتماعی یا تفریحی وسرگرمی و چه به همراه خانواده یا تنها، هتل بین المللی شهریار تبریز برآنست تا با ارائه سرویس شبانه روزی و خدمات مناسب ودلخواه مشتری توسط پرسنل مجرب ، آرام بخش ترین محیط را برای مراجعین محترم فراهم سازد.

بیشتر بخوانید: چگونه یک سالن همایش مناسب انتخاب کنیم؟

معرفی، هزینه و ظرفیت سالن های سالن هتل شهریار تبریز

سالن رز هتل شهریار تبریز

 ظرفیت تا ۳۰ نفر

اجاره از ۳ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان

 سالن یاقوت هتل شهریار تبریز

ظرفیت تا ۵۰۰ نفر

 اجاره از ۸ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان

 سالن زرین هتل شهریار تبریز

 ظرفیت ۵۰۰ نفر

 اجاره از هشت میلیون و هفتصد و ۲۰۰ هزار تومان

سالن کنفرانس هتل شهریار تبریز

 ظرفیت تا ۱۳۰ نفر

 اجاره از چهار میلیون و ۳۶۰ هزار تومان

 سالن آمفی تئاتر هتل شهریار تبریز

 ظرفیت ۱۳۰ نفر

اجاره از ۶ میلیون تومان

سالن مدیریت هتل شهریار تبریز

 ظرفیت تا ۲۵ نفر

 اجاره از ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان

 

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید