با 5 تا از برترین های تالارعروسی تهران آشنا شوید (قسمت دوم)

5 تا از لوکس ترین های تالار عروسی تهران

تالار دانیال

یکی از زیباترین تالارهای تهران تالار دانیال است این لوکیشن باشکوه برای برگزاری مراسم های لاکچری و پر زرق و برق در شهر تهران مکان بسیار مناسبی است دکوراسیون این مجموعه شما را به یاد معماری کاخ ورسای می اندازد و خدمات دیگرش همانند کاخ نیاوران و سعد آباد تهران است.

بیشتر بخوانید: تشریفات عروسی خوب چه خدماتی را به شما ارائه می دهد؟ (قسمت اول)

مجموعه دانیال در شهرک غرب بوده و یکی از مدرن ترین تالار های عروسی در شهر تهران می باشد طراحی عالی آن توسط دانیال زمانی انجام شده است وی در حوزه مدیریت صنعت تشریفات یکی از نام های معروف می باشد. باغ امارت دانیال ظرفیت بیش از ۳۵۰ خودرو و پذیرایی از هزاران نفر را دارد این مجموعه دارای هفت سالن عالیست.

همان طور که می‌دانید منطقه شهرک غرب و سعادت آباد به خاطر داشتن خیابان های عریض و مسیرهای دسترسی مناسب برای بیشتر شهروندان تهران موقعیت مناسبی جهت برگزاری عروسی حتی در روزهای پایان هفته است.

 

تالار عروسی ژابیز

یکی دیگر از تالارهای عالی شهر تهران تالار عروسی ژابیز است . این تالار واقع شده در خیابان دولت می‌باشد و راه های دسترسی به خیابان دولت از خیابان پاسداران و خیابان شریعتی است. همان طور که می دانید این خیابان ها ترافیک سنگینی دارند اما به دلیل اینکه خود تالار ژابیز بسیار زیبا و فوق العاده است است و محیطی لاکچری دارد بسیاری از از افراد معروف مراسم جشن عروسی خود را در تالار ژابیز برگزار می کنند.

 ظرفیت این تالار حدود ۵۰۰ نفر بوده و ۴ سالن مجزا با  دکوراسیون با شکوه و نورپردازی جذاب باعث این شده است که تالار ژابیز ازبهترینهای تهران باشد.

طراحی باشکوه تالار عروسی ژابیز باعث می شود که عروس و داماد ها بتوانند با تصویر برداری متحرک و ثابت فیلم زیبایی از جشن عروسی خود تهیه کنند.

 در سالن های ژابیز با استفاده از نقاشی های اروپایی و کلاسیک و پتینه کاری های بسیار زیبا تلاش شده تا فضای رمانتیک و هیجان انگیزی به وجود آید تا جشن عروسی شما را به یکی از خاطره انگیز ترین شب های زندگی تان تبدیل گرداند.

 سالن ویژه و روف گاردن ژابیز از امکانات این سالن عروسی مجلل در خیابان دولت است سالن ژابیز لابی بسیار با شکوهی دارد که می تواند به زیبایی از میهمانان شما استقبال نماید و سالن پذیرایی آن در پشت بامی زیبا تعبیه گردیده است.

ادامه دارد...

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید