برندینگ همایش چگونه انجام می شود؟ (قسمت اول)

عده ای از برگزارکنندگان رویداد  آنقدر نگران ثبت‌نامی‌ها و کارهای اجرایی رویداد خود هستند که توجهی به برندینگ همایش نمی‌کنند. شاید برندینگ در نگاه اول از مهم‌ترین عناصر برگزاری رویداد به نظر نیاید ولی برگزارکنندگانی که روی برندینگ وقت می‌گذارند، هم قبل از برنامه سریع‌تر ظرفیت خود را پر می‌کنند و هم در رویدادهای آتی کار را برای خود آسان‌تر کرده‌اند.

 

اگر شما هم می‌خواهید به برندینگ همایش  خود بپردازید و این کار را به بهترین شکل انجام دهید، ۵ روشی که در ادامه معرفی می‌شوند را به خاطر بسپارید.

بیشتر بخوانید: چگونه می توانیم در میهمانی ها پذیرایی سالم تری داشته باشیم ؟- قسمت اول

 

نکات مهم در برندینگ همایش

 

برندینگ موفق یک همایش تنها به معنی قرار دادن لوگوی شرکت روی دکوراسیون نیست. شاید شما احساس کنید بودجه‌ی زیادی برای اجرای درست برندینگ مورد نیاز است. اما با چند ایده‌ی ساده‌ هم می‌توانید برندینگ موفقی داشته باشید.

 

مکان و دکوراسیون در برندینگ همایش

 

اولین توصیهی ما برای برندینگ همایش این است که سعی کنید مکان همایش خود را با دقت انتخاب کنید. شاید به نظر شما مکان، عنصر کوچکی در یک همایش عظیم باشد اما باید توجه کنید که تنها با تمرکز بر روی عناصر کوچک است که خواهید توانست همایش موفقی را برگزار کنید. پس از پیدا کردن یک مکان خوب، باید دکوراسیونی تدارک ببینید که مخاطبان‌تان را جذب کند. هر قسمت از محیط شما باید با قسمت‌‌های دیگر سازگار باشد و رنگ‌و بوی برند شما را بگیرد تا برندینگ همایش موفقی داشته باشید.

 

به عنوان مثال، یکی از راه‌حل‌ها این است که لوگوی خود را روی صحنه قرار دهید و نام برند خود را به عنوان یک منبع نور در رویداد در نظر بگیرید.

پیشنهاد ویژه ما : به لیمو ارائه دهنده انواع غذاهای رژیمی و سالم برای ایونت ها شرکت ها جشن ها و مراسم های  شما است

رسانه‌های اجتماعی و حضور آنلاین برای برندینگ همایش

 

در برندینگ همایش ترویج رویداد از طریق رسانه‌های اجتماعی یک عامل بسیار حیاتی است. توصیه می‌شود به جای این‌که پست‌هایی در فیسبوک و یا سایر رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید و برای گرفتن نتایج دلخواه منتظر بمانید، یک استراتژی بازاریابی آنلاین طراحی کنید. شما باید همه‌ی مخاطبان هدف خود را پوشش دهید و در سطح شخصی با آن‌ها تعامل داشته باشید و هدف از این همایش را برای آن‌ها توضیح دهید. شما حتی می‌توانید در استراتژی آنلاین خود یک گام به جلو بردارید و از طریق سرویس‌های فروش بلیت آنلاین، به فروش بلیت‌های خود بپردازید.

ادامه دارد...

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید