تشریفات عروسی خوب چه خدماتی را به شما ارائه می دهد؟ (قسمت سوم)

در قسمت پایانی به دیگر امکاناتی که یک تشریفات عروسی خوب در اختیار شما قرار میدهداشاره می کنیم.

گل آرایی و طراحی دکور

یکی از نکات مهم در تشریفات عروسی ایجاد فضایی خاص و رویایی است که آن را با مهارت و تجربه های چندین ساله در اختیار شما قرار می دهند. با ایده های جدید و با کیفیت، گل آرایی و طراحی دکور مجلس شما را برعهده گرفته که این موضوع در عکاسی و فیلم برداری در این روز خاص می تواند کمک بسیار مهمی باشید تا تصاویر نابی برای خود ثبت کنید.

عکاسی و فیلمبرداری

تشریفات عروسی در زمینه عکاسی و فیلمبرداری می تواند امکان ثبت بهترین لحظات زندگیتان را به صورت کاملا پیشرفته و مدرن به شما پیشنهاد دهد. با داشتن دوربین های HD,Full HD پرو جیپ، کرین، اسلایدر، پروجکشن, هلی کم و ... به صورت حرفه ای در خدمت زوج های جوان هستند.

آن ها می توانند عکاسی را در فضاهای باز و بسته و در آتلیه های اختصاصی برای شما عزیزان انجام دهند. همچنین می توانید عکس های خود را به صورت آلبوم دیجیتال که با بهترین کیفیت، چاپ و صحافی می شوند تهیه کنید. تعداد برگه های این آلبوم ها دلخواه و جلد آن بسیار شکیل است. در صورت سفارش می توانیم کلیپ هایی از زوج ها در مناطق مختلف کشور تهیه کنند که در شب عروسی آن را به نمایش بگذارند.

بیشتر بخوانید: چگونه می توانیم در میهمانی ها پذیرایی سالم تری داشته باشیم ؟ - قسمت دوم

 

طراحی و چیدمان مجلس عروسی

یکی از بخش های مهم چیدمان جایگاه عروس و داماد است که با طراحی حرفه ای و مدرن باید بهترین مکان مجلس باشد. تشریفات عروسی ...، این جایگاه را به زیبایی برای شما طراحی خواهد کرد. همچنین ورودی مراسم هم بسیار مورد توجه میهمانان قرار می گیرد. با استفاده از یک سری امکانات و تجهیزات، ورودی هایی خاص را برای زوج ها فراهم می کنند.

شمع آرایی نیز می تواند مجالس عروسی را خاص کند و نمای زیبایی داشته باشد. این شمع آرایی می تواند روی میز میهمانان، ورودی مجلس و محل ورودی عروس و داماد انجام گیرد. استفاده از میز و صندلی های شیک نیز به زیبایی چیدمان یک مجلس عروسی کمک می کند. یک تشریفات عروسی خوب باید بتواند بهترین چیدمان و دیزاین میز شام را برای میهمان ها فراهم کند.

قرار دادن سفره عقد در مراسم عروسی

گذاشتن سفره عقد در مراسم عروسی جزو آداب بسیاری از مردم است. تشریفات عروسی خوب این امکان را فراهم می کند که سفره عقد را به همراه شاخه نبات، نقل و گل، کله قند و.. برای شما طراحی و دیزاین باشد. از طراحان سفره عقد و گل آرایی در این زمینه کمک می گیرند تا سفره عقدی مدرن و متناسب با لباس و جایگاه عروس همراه با نورپردازی و شمع آرایی بی نظیر تدارک ببینند. .

 

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید