معیارهای انتخاب سالن عروسی (قسمت دوم)

در قسمت قبلی به چهار مورد از معیارهای انتخاب سالن عروسی اشاره کردیم. این قسمت به 4 مورد دیگر می پردازیم. و در قسمت آینده 3 مورد بسیار مهم دیگر برای برگزاری جشن عروسی را شرح می دهیم.

بیشتر بخوانید: ترفند هایی برای داشتن سخنرانی تاثیر گذار- قسمت اول

معیارهای انتخاب سالن عروسی

جنس رومیزی ها و روکش صندلی ها

زمانی که در حال انتخاب تالار یا باغ عروسی خودتان هستید، شکل و جنس رومیزی ها و روکش صندلی ها دقت کنید. به مدیر سالن تذکر دهید که روکش ها و رومیزی ها باید تمیز باشند و روز قبل شسته شده باشند. باید روی این موضوع پافشاری کنید چرا که در بسیاری از سالن ها و تالارها هرچند جشن عروسی برگزار می‌شود و ممکن است به این موضوع دقت نکند رومیزی ها و روکش صندلی هایی که با انواع نوشیدنی ها لک شده باشد محل مناسب برای پذیرایی از میهمانان عروسی شما نیستند .

میز شام عروس و داماد

 بیشتر تالار های برگزار کننده جشن عروسی میز جداگانه ای را برای صرف شام عروس و داماد در نظر دارند. این میز معمولاً با شمع و گل آراسته می‌شود و برخی از تالار ها برای تزیین میز شام عروس و داماد هزینه جداگانه ای را دریافت می‌کنند. برخی هم به عنوان هدیه هزینه ای دریافت نمی کنند. این میز اگر از نظر هزینه مشکل نداشته باشید کار ویژه و مناسبی است و می‌تواند منظره رومانتیک را در جشن شما به وجود بیاورد. همچنین در عکس و فیلم عروسی به یادگار خواهد ماند.

 سرویس بهداشتی و امکانات لازم

به سرویس بهداشتی دقت داشته باشید مخصوصا اگر عروسی شما در فصل سرد برگزار می شود حتما دقت کنید که سرویس بهداشتی به اندازه کافی باشد و تمیز و بهداشتی هم باشد همچنین محل سرویس و مسافت آن تا جشن را هم در نظر بگیرید دیگر امکانات مثل رختکن زنانه اتاق بازی بچه مهم است.

کیفیت غذا و تست آن

 بسیار متداول است که بعد از اینکه شما تالار مورد نظر خود را انتخاب کردید قبل از عقد قرارداد کیفیت غذا توسط مشتری تست شود معمولاً یک شب به صورت سرزده به تالار یا باغ می روید و بعد از اینکه مدیر تالار را ملاقات کردید سرویس دهی را مشاهده می نمایید و غذا را تست می کنید و حتی امکان دیدن نوع سرویس دهی مهمانان، برخورد آنها با مهمانان، لباس کارکنان ،کیفیت ظروف و غیره برای شما وجود خواهد داشت. بسیار از عروس دامادها  شب های دیگر برگزاری جشن عروسی در اوایل شب که هنوز همه میهمان ها نیامده اند می توانند از تالارعروسی بازدید نمایند.

 

ادامه دارد...

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید