چگونه با شرکت در رویداد ها بیشترین استفاده را داشته باشیم ؟

این روزها رویداد ها با موضوعات مختلفی برگزار می شود . اگر ما در رویداد مناسبی شرکت کنیم می توانیم تجربیات مفیدی در رابطه با کسب و کار خود به دست آوریم.  همچنین افراد دارای شخصیت برونگرا از اینکه در یک رویداد شرکت کنند سرحال تر می شوند برعکس این موضوع کسانی که درون گرا هستند ممکن است فکر کند اگر در رویدادی شرکت نمایند دچار استرس شود ما در این مقاله قصد داریم به شما یادآوری کنیم که چگونه با شرکت در یک رویداد می‌توانید بیشترین استفاده را ببرید.

بیشتر بخوانید: سه راهکار برای تقویت مهارت سخرانی -راهکار سوم

 

باید به افراد درونگرا گفت که حضور در یک رویداد باعث افزایش مهارت‌های کسب و کار شما می‌شود شما می‌توانید دید بهتری نسبت به مسائل مربوط به خود داشته باشید. همچنین ممکن است بتوانیم مطالعات چند هفته خود را تنها با چند ساعت به دست آورید .

می توانید با در نظر داشتن موارد زیر بیشترین استفاده را از شرکت در رویداد ببرید.

چگونه با شرکت در رویداد بیشترین استفاده را ببریم ؟

لزومی ندارد در تمامی رویداد ها شرکت کنید

بی شک همه ما زمان محدودی برای شرکت در رویدادها داریم برای همین باید رویدادی را انتخاب کنیم که برای ما مفید تر است. لزومی ندارد در همه جلسات شرکت کنیم باید جلسه هایی را انتخاب کنیم که مزیت بیشتری دارد.

 با دوستان خود قرار بگذارید

امروزه  تمامی افراد سرگرمی‌ها و مشغله های زیادی دارند و کمتر فرصت می‌کنند با یکدیگر بیرون بروند. رویداد ها مکان های مناسبی هستند تا دوستان خود را ببینید. به این طریق شما با یک تیر دو نشان زده اید . در رویداد شرکت کرده‌اید و هم دوستان خود را ملاقات می کنید .

این کار باعث می شود انگیزه شما برای شرکت در جلسه بیشتر شود .

مطلب های جدیدی بیاموزید

رویداد ها فقط برای خوش گذرانی نیستند. شما باید بیشترین استفاده را از شرکت در یک رویداد ببرید. در رویداد ها می توانید موضوعات جدیدی یاد بگیرید.  با افراد جدیدی ملاقات کنید و با اهداف آنها بیشتر آشنا شوید.

 قبل از شرکت در رویداد هدف خود را مشخص کنید

با مشخص کردن هدف  به صورت شخصی هدفمند در آن جلسه شرکت نمایید.

 

 فردی دیگر را به جای خود به روی داد بفرستید

 افزایش میزان فروش با داشتن برنامه ریزی مناسب به دست می آید. اگر نمی توانید در همه رویداد های مفید شرکت نمایید بهتر است فردی را به جای خود به آن رویداد بفرستید. از همکاران تان بخواهید تا در آن رویداد شرکت کنند. ابراین می‌توانیم از مزایای آن رویداد استفاده کنید.

 

سالن گردی


برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید